+48 12 37 67 051 biuro@ibros.pl

Nowość 2022!  Miernik VELOCICALC PRO 9650 9630 9600

Profesjonalny miernik wielofunkcyjny do regulacji wentylacji!

 IBROS TECHNIC jako bezpośredni dystrybutor w Polsce urządzeń pomiarowych TSI ma przyjemność zaprezentować Państwu, najnowszy model miernika TSI VelociCalc Pro – cenionego przez profesjonalistów branży HVAC za jakość pomiarów i trwałość i niezawodność.

Najnowszy miernik wielofunkcyjny dla profesjonalistów HVAC – VelociCalc Pro

  • + najwyższa jakość pomiarów, ergonomia i trwałość
  • + nowy, przyjazny POLSKI interfejs
  • + ekran kolorowy graficzny, ergonomiczne działanie
  • + graficzna trawersacja przekroju wg norm np. EN12599, EN16211, ASHRE…
  • + programowalne przyciski

Mierniki VelociCalc Pro 9650 Pro / 9630 / 9600 jest przeznaczony do współpracy z szeroką gamą sond wymiennych do pomiaru prędkości powietrza, przepływu powietrza /wydatku , temperatury, wilgotności względnej, koncentracji CO i CO2. Jego ergonomiczna konstrukcja obejmuje uchwyt na sondę i zintegrowane magnesy umożliwiające przymocowanie do odsłoniętych przewodów lub innych metalowych powierzchni w celu obsługi bez użycia rąk. Wybrany model zawiera wbudowaną procedurę obliczania procentu powietrza zewnętrznego wykorzystywanego do określenia skuteczności wentylacji w budynku lub pomieszczeniu, przy użyciu z sondą IAQ. Model 9650 Pro umożliwia graficzne przedstawianie punktów pomiarowych przy trawersowaniu przekroju przewodu wentylacyjnego, powietrznego. Duże znaczenie dla ergonomii użytkowania mają programowalne przyciski, którymi możemy wykonać linki do zagłębionych w menu funkcji.

MIERNIKI TSI VELOCICALC IBROS POMIARY HVAC

Jesteś profesjonalistą pomiarowcem HVAC? Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi. Zapytaj, sparwdź, zamów!

Więcej informacji o mierniku TSI VelociCalc  Pro na naszej dedykowanej stronie dla dystrybuowanych urządzeń pomiarowych TSI:  www.anemometry.pl

Zapraszamy do kontaktu z działem technicznym i handlowym  
IBROS TECHNIC    KR +48 12 3767051   WA +48 22 2035086

Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

IBROS dystrybutor TSI w Polsce